Підсумки виставки KIFF 2018

Підсумки виставки KIFF 2018

На головній меблевій виставці KIFF 2018 Вашій увазі булі представлені новинки Компанії "ДАСк-Центр":
- меблева фурнітура ТМ DTC;
- фасадні панелі та фасади ТМ ALVIC.

 DTC – меблева фурнітура преміум-класу.

Компанія «ДАСк-Центр» з 1 лютого 2017 року є офіційним дилером продукції ТМ DTC в Україні. Товарний асортимент за доступною ціною вже в наявності у 15 філіях компанії.

Торгова марка DTC представлена трьома основними лінійками високоякісної продукції.

Група завіс. Завіси DTC з дотягом підходять до різних видів фасадів, таким чином доповнюючи обрану концепцію дизайну.

Легке відкривання і плавне закриття завіс, швидкість яких можна регулювати, а також тривалий термін експлуатації дає змогу нашим клієнтам насолоджуватися використанням меблів.

Висувні механізми. Створено різноманітні види направляючих: часткового висування, повного висування, зі штифтом, з защіпом. Завдяки покращеній конструкції висувні механізми можна використовувати в офісах і житлових приміщеннях. Подовжена пружина на дотязі забезпечує тихий і м’який хід з плавним закриттям.

Підйомні механізми. Перевагою механізмів ТМ DTC є легка система встановлення. Необхідно лише засверлити його на два кріплення, після чого закріпити на чотири шурупи. Особливістю механізмів є 3D-регулювання фасаду, що дає змогу змінювати висоту, глибину й положення «вправо/вліво». Завдяки легкому відчиненню і фіксації фасаду в будь-якому положенні від 30°, використання підйомних механізмів додає комфорту, а регулювання швидкості плавного закриття допоможе продовжити термін експлуатації ваших меблів.

ТМ DTC – це:
- гарантія терміном на 15 років. Упевненість в якості продукції дає змогу виробникові збільшити гарантійний термін;
- двадцятирічний досвід. Прагнення до поліпшення якості й технічні інновації – ключові фактори успіху компанії;
- чотири виробничих майданчики площею в 500 тис. м2;
- замкнутий цикл виробництва. Всі комплектуючі для виробу виготовляються на фабриках DTC;
- 386 запатентованих технологій. Унікальні конструкторські рішення й розробки роблять продукцію конкурентоспроможною на світовому меблевому ринку.
- 6800 найменувань продукції. Різноманітний асортимент фурнітури дасть вам змогу створити саме ті меблі, які ви бажаєте.

Alvic – відчуйте інновацію!

У портфелі компанії є велика кількість колекцій фасадів найвищої якості від іспанського виробника.

Alvic Luxe – це високоглянцеві плити із двобічних фарбуванням, отриманні із пресованої дрібнодисперсної  деревини. Далі на плиту наносять кілька шарів УФ-лаку, завдяки цьому вона стає ідеально гладкою і дзеркально блискучою.

Колекція Alvic Zenit – це суперматові фасади з дуже низьким рівнем блиску. Вони надаються не лише для кухні та ванної кімнати, але і для шаф-купе. Для кухонного фасаду – це 18 мм, а для шафи-купе товщина поверхні дверей не повинна перевищувати 10 мм.

Панелі Syncron – це високоякісна ДСП з неймовірно великою гаммою кольорів, від однотонних до відтінків дерева з глибокої тактильною чутливістю. Якість виробленої продукції – на найвищому рівні, як і в попередніх колекціях.

Різноманітність фасадів Alvic можна знайти в нашій мережі магазинів «ДАСк-Центр» по всій Україні. Навіть не сумнівайтеся  - ми зможемо підібрати для Вас будь-яке дизайнерське рішення для елітної кухні і не тільки, адже фасади Alvic – це:
- бездоганність рівних поверхонь, покриття спеціальним УФ-лаком для високої міцності;
- cтійкість до агресивних видів хімії й цвілі;
- високій ступінь вологостійкості;
- стабільність до стрімких перепадів температур, екологічність;
- захист від прямих сонячних променів, вигоряння й зміну відтінку;
- якість поверхні, перевірена на лазерному обладнанні преміум-класу!

Компанія "ДАСк-Центр" вдячна, що Ви відвідали наш виставковий майданчик! Більш детальну інформацію щодо новинок можна отримати на філіях та за телефоном 067-569-22-82.